HAKKIMIZDA

Ekşioğlu Uygar Yapı İnşaat A.Ş.

EKŞİOĞLU AİLESİ 1950'li yıllardan itibaren inşaat sektörünü kendisine ana iş ve faaliyet alanı olarak seçmiş çok kısa bir sürede bu sektörde ülkemizin büyük firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Ülkemiz ekonomik olarak gelişip sanayileştikçe doğal olarak özel teşebbüsün atılımlarına paralel Ekşioğlu Grubunda da bireyselleşmeler olmuş; aynı soyadından ismini alan fakat farklı yönetimlerde bir çok şirket birbirinden bağımsız olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu oluşum içinde Ekşioğlu Uygar Yapı A.Ş. inşaat alanında faaliyet göstererek kendisine özgün yerini almıştır.

Genel olarak yaptığı işte başarılı olmayı ilke edinen Ekşioğlu camiasının bir üyesi olan Ekşioğlu Uygar Yapı A.Ş. gelecekte Enerji sektörü başta olmak üzere değişik iş kollarına girmiş veya girmek amacındadır. Yine aynı planlama çalışmaları içerisinde Avrupanın ve Dünyanın tanınmış bazı firmaları ile işbirliği çalışmaları devam etmekte olup bu konuda önemli mesafeler alınmıştır.

Ekşioğlu Uygar Yapı A.Ş. olarak günümüzde yabancı sermayeyi yurdumuza getirmek için tüm enerjimizi cazip projeler üretmeye ve doğal yaşamı destekleyen, doğaya saygılı, sürdürülebilir, güvenli, kaliteli ve akıllı yaşam alanları yaratmaya adadık. Şirketimizin projelendirme, finansman planlaması ve projelerin hayata geçirilmesinde kapsamlı çalışmaların koordinasyonunu sağlamak çabasındadır. Şirketimiz hedeflerine ulaştıkça gerek çağdaş teknolojiyi ülkemize getirmekle gerekse her geçen gün daha da artan dinamizmi ile ülkemizde öncü kuruluşlar arasındaki yerini almış ve almaya devam edecektir.

EKŞİOĞLU UYGAR YAPI A.Ş.


MİSYON VE VİYON

Misyon

Firmamız; Yeniliklere açık, araştırmacı, doğa dostu, teknik konulara hâkim kadrosu ile; Girişimci, güvenilir, doğru ve dürüst iş anlayışıyla, müşteri ihtiyaç ve isteklerini; En iyi, en doğru, en uygun ve pratik çözümler ile hızlı ve etkin olarak karşılamak; Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutup, edindiği başarıyı ve güveni kalıcı kılarak amatör ruh ile profesyonel hizmet vermek misyonumuzdur

Vizyon

Dürüstlük, güven ve memnuniyet ilkeleri ile temelleri atılmış olan firmamız müşterilerimize, tamamlanmış proje başarılarından esinlenerek dürüst, yenilikçi, öncü, hizmetinde ve ilişkilerinde örnek, firma değer, ilke ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, çağdaş Türkiye’mizin her bölgesinde inşaat mühendisliği standartlarına uygun en kaliteli hizmeti verip, memnuniyeti kalıcı kılarak referans sağlayıp müşteri portföyümüzü geliştirmek vizyonumuzdur. Ekşioğlu Uygar Yapı olarak dünyaya, topluma, çalıştığımız kurum ve kuruluşlara değer katma bilinciyle çalışırız. Başarımızın temelinde yer alan değerlerimize sahip çıkar, çalışma hayatımızda değerlerimiz ve ilkelerimize uyumlu kişilerle yola devam ederiz.